fbpx

John Deere анонсує новий додаток для точного землеробства

Світовий гігант в області сільськогосподарської техніки John Deere оголосив про нове партнерство в галузі точного землеробства з німецьким агротехнічним стартапом Solorrow, запустивши новий додаток.

Новий додаток для конкретних ділянок, що розроблений Solorrow, дозволить фермерам створювати карти внесення добрив зі змінною нормою і інших польових операцій, а також передавати їх до Операційного центру John Deere.

Звідти карти можуть бути відправлені по бездротовій мережі на машини в поле для більш точного застосування, щоб добрива і хімікати для захисту рослин могли використовуватися більш ефективно, а навколишнє середовище захищалася стійким чином.

“Розробка програмного забезпечення і додатків стає все більш важливою в точному землеробстві”, підкреслюють в John Deere, додаючи, що “Solorrow пропонує доступне і дуже просте рішення, що дозволяє користувачам швидко визначати поля і їх межі у вигляді карти на планшеті або смартфоні”.

На основі даних про біомасу за п’ять років вибрані ділянки можна розділити на різні грунтові зони, які служать основою для карт внесення добрив та обприскування. Ці карти можуть бути відправлені з програми в операційний центр John Deere, а потім також відправлені по бездротовій мережі на відповідний трактор.

Дисплей John Deere в кабіні отримує дані, а потім видає керованому ISOBUS розподільнику добрив або обприскувачу норму внесення для конкретної ділянки в залежності від його поточного становища на полі.

За допомогою цього нового додатка Solorrow і John Deere об’єднують свою маркетингову і комерційну діяльність.

Передбачається, що це дозволить дилерам John Deere пропонувати фермерам і підрядникам ширший спектр систем «точного землеробства».

Відзначимо, що на нашому сайті також представлені системи точного землеробства від John Deere. Ознайомитися з ними можна тут.